Дамска карирана риза - таблица с размери

XS S M L XL XXL
1/2 Гръдна обиколка 45
см
47
см
51
см
55
см
59
см
64
см
1/2 Талия 39
см
42
см
46
см
51
см
56
см
61
см
1/2 Подгъв 50
см
53
см
55
см
59
см
63
см
68
см
Дължина от рамото Rückenteil 66
см
67
см
67
см
69
см
71
см
72
см
Дължина от рамото Vorderteil 67
см
68
см
69
см
71
см
73
см
74
см
Дължина на ръкава 63
см
63
см
63
см
64
см
64
см
64
см

Дамска карирана риза

78.95лв.


  • cherveno/bqlo
  • kralsko/bqlo
  • lilavo/bqlo
  • zeleno/bqlo
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Изчистване
Дамска карирана риза - цвят Кралско/Бяло
Дамска карирана риза

таблица с размери
Код: JN637 Категории: ,