Дамски спортен потник - таблица с размери

S M L XL XXL
1/2 Гръдна обиколка 37
см
39
см
41
см
43
см
45
см
1/2 Талия 35
см
37
см
39
см
41
см
43
см
1/2 Подгъв 43
см
45
см
47
см
49
см
51
см
Дължина от рамото Rückenteil 59
см
61
см
62
см
64
см
65
см

Дамски спортен потник

55.95лв.


  • cherno/bqlo
  • cherveno/cherno
  • lilavo/cherno
  • tyurkoaz/cherno
  • бял/черен
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Изчистване
Дамски спортен потник - цвят Бял/Черен
Дамски спортен потник

таблица с размери
Код: JN424 Категории: ,